Balič - expedient

Jsme firma Vertiv Czech Republic s.r.o., která jako součást nadnárodní společnosti VERTIV podniká v oblasti strojního a elektro-průmyslu. Zabýváme se především výrobou serverových skříní pro datová centra a výrobou inteligentních rozvodných panelů.

Hledáme kolegy na pozici Balič - expedient, kteří posílí tým logistiky. Jejich hlavní náplní práce je balení vývozních zakázek pro interní a externí logistiku. Fyzicky náročnější práce - manipulace s velkými díly.Pracovní den Vám zpříjemní oběd v naší jídelně za 31,- Kč , příspěvek na dovolenou a Vánoce, na dopravu a další firemní benefity.

Co vás čeká

  • Balení vývozních zakázek pro externí a interní logistiku
  • Prodej a expedice zboží
  • Kontrola množství a shody zboží s výrobní objednávkou

Co požadujeme

  • Odborné vyučení
  • Platný průkaz na vysokozdvižný vozík s volantovým řízením, nosnost do 5 tun
  • Základní znalost anglického nebo německého jazyka (psaná forma)
  • Základní znalost MS Office (Outlook, Excel)

Co nabízíme

  • Měsíční prémie až 3.300,- Kč od prvního měsíce
  • Výborné obědy za 31,- Kč
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce až 15.000,- Kč
  • Příspěvek na dopravu až 1800,- Kč za měsíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce (letní párty, týden zdraví, vánoční večírek a jiné)

Firma: Vertiv Czech Republic s.r.o.

Kontakt: Iveta NAROVCOVÁ
Nišovice 9
387 01 Volyně

Telefon: 383312100

Místo práce: Volyně

Plat: 22000 - 26000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé